Ordinační hodiny

VÁŽENÍ KLIENTI,

V PÁTEK 15. 7. 2022 BUDE OTEVŘENO

 

9:00 – 11:00

14.15 - 17.00


 


V NEODKLADNÝCH PŘÍPADECH

DOPORUČUJEME KONTAKTOVAT:

VET. KLINIKA HANZA, HRADEC KRÁLOVÉ.: 739 164 703 

  

Vážení klienti, abychom zabránili hromadění klientů v čekárně a zkrátili čekací doby, doporučujeme OBJEDNÁVÁNÍ NA OŠETŘENÍ. Objednávat se můžete telefonicky nebo přímo v ordinaci. Pokud momentálně nezvedáme telefon, tak ošetřujeme jiné pacienty. Prosíme proto, volejte opakovaně. Upozorňujeme, že ne vždy lze přesně dodržet objednaný čas - u některých ošetření nelze přesně odhadnout čas ošetření, komplikace, akutní ošetření vážných pacientů atd.. V takových případech děkujeme za ohleduplnost k ostatním klientům a za pochopení. NADÁLE BUDEME OŠETŘOVAT I NEOBJEDNANÉ PACIENTY, ale objednaní klienti a zejména akutní případy (i neobjednané) budou mít přednost.

Děkujeme za pochopení!

 

SUDÉ TÝDNY:  Po - Pá: 900 - 1100   1415 - 1800

LICHÉ TÝDNY:  Po - Pá: 1415 - 1800

 

V dopoledních hodinách v lichých týdnech zajišťujeme veterinární péči v ZOO. V případě nutnosti akutního zákroku v ZOO můžou být ordinační hodiny upraveny. Prosím, sledujte proto před návštěvou ordinace tyto stránky.


 

 

 

mimo ordinační hodiny:

Mimo ordinační hodiny, o víkendech a svátcích je ošetření s pohotovostním příplatkem. Stálí klienti (s pravidelnou vakcinací a preventivními návštěvami u nás) hradí poloviční výši pohotovostního příplatku než ostatní klienti.

Vzhledem k zajišťování trvalé pohotovosti a víkendových služeb v Zoo a pohotovostní účasti na projektech na záchranu, ochranu a výzkum divokých zvířat v ČR (zejména velkých šelem) nejsme bohužel schopni garantovat trvalou pohotovost v ordinaci.

V případě, že nebudeme dostupní (ošetření jiných pacientů, nemoc, dovolená či jiná nepřítomnost), doporučujeme kontaktovat níže uvedená veterinární zařízení.
Děkujeme za pochopení, že takovéto situace můžou nastat!

Veterinární klinika HANZA s. r. o.: 739 164 703

MVDr. Dalibor Sova - SOVAvet: 739 720 660

Klinika HK Vet v Hradci Králové: 495 514 512