Ordinační hodiny


 

Po - Pá   900 - 1800


 

Vážení klienti, abychom zabránili hromadění klientů v čekárně a zkrátili čekací doby, doporučujeme OBJEDNÁVÁNÍ NA OŠETŘENÍ. Objednávat se můžete telefonicky nebo přímo v ordinaci. Pokud momentálně nezvedáme telefon, tak ošetřujeme jiné pacienty. Prosíme proto, volejte opakovaně. Upozorňujeme, že ne vždy lze přesně dodržet objednaný čas - u některých ošetření nelze přesně odhadnout čas ošetření, komplikace, akutní ošetření vážných pacientů atd.. V takových případech děkujeme za ohleduplnost k ostatním klientům a za pochopení. NADÁLE BUDEME OŠETŘOVAT I NEOBJEDNANÉ PACIENTY, ale objednaní klienti a zejména akutní případy (i neobjednané) budou mít přednost.

Děkujeme za pochopení!

 

mimo ordinační hodiny:

Mimo ordinační hodiny, o víkendech a svátcích je ošetření s pohotovostním příplatkem. Stálí klienti (s pravidelnou vakcinací a preventivními návštěvami u nás) hradí poloviční výši pohotovostního příplatku než ostatní klienti.

Vzhledem k zajišťování trvalé pohotovosti a víkendových služeb v Zoo a pohotovostní účasti na projektech na záchranu, ochranu a výzkum divokých zvířat v ČR (zejména velkých šelem) nejsme bohužel schopni garantovat trvalou pohotovost v ordinaci.

V případě, že nebudeme dostupní (ošetření jiných pacientů, nemoc, dovolená či jiná nepřítomnost), doporučujeme kontaktovat níže uvedená veterinární zařízení.
Děkujeme za pochopení, že takovéto situace můžou nastat!

Veterinární klinika HANZA s. r. o.: 739 164 703