Ordinační hodiny


Vážení klienti, vzhledem k nařízením vlády ČR a přetrvávající nepříznivé nákazové situaci jsme přešli na systém objednávání všech pacientů. Snažíme se pro každého pacienta vyhradit časový úsek, ve kterém se mu budeme maximálně věnovat. Zároveň se tak snažíme předejít přítomnosti většího počtu osob v čekárně. Klientům tak zkrátíme dobu čekání na ošetření a zároveň umožníme dodržovat bezpečné rozestupy. Objednávat se lze po telefonu v době ordinačních hodin, tj v sudé týdny 9.00 - 11.00 a 14.15-18.00 a v liché týdny 14.15 - 18.00. Děkujeme za pochopení a věříme, že i Vám bude objednávací systém vyhovovat. Mimo objednané pacienty budou mít přednost akutní pacienti a pacienti v bezprostředním ohrožení života (např. pacienti po úrazech, krvácející pacienti, pacienti v křečích.....). Zároveň upozorňujeme, že ne vždy lze dodržet přesné časy objednání, některá vyšetření/ošetření můžou vyžadovat více času a předem nelze odhadnout jejich časovou náročnost.

Může jít o obrázek telefon

 

SUDÉ TÝDNY:  Po - Pá: 900 - 1100   1415 - 1800

LICHÉ TÝDNY:  Po - Pá: 1415 - 1800

 

V dopoledních hodinách v lichých týdnech zajišťujeme veterinární péči v ZOO. V případě nutnosti akutního zákroku v ZOO můžou být ordinační hodiny upraveny. Prosím, sledujte proto před návštěvou ordinace tyto stránky.


 

 

 

mimo ordinační hodiny:

Mimo ordinační hodiny, o víkendech a svátcích je ošetření s pohotovostním příplatkem. Stálí klienti (s pravidelnou vakcinací a preventivními návštěvami u nás) hradí poloviční výši pohotovostního příplatku než ostatní klienti.

Vzhledem k zajišťování trvalé pohotovosti a víkendových služeb v Zoo a pohotovostní účasti na projektech na záchranu, ochranu a výzkum divokých zvířat v ČR (zejména velkých šelem) nejsme bohužel schopni garantovat trvalou pohotovost v ordinaci.

V případě, že nebudeme dostupní (ošetření jiných pacientů, nemoc, dovolená či jiná nepřítomnost), doporučujeme kontaktovat níže uvedená veterinární zařízení.
Děkujeme za pochopení, že takovéto situace můžou nastat!

Veterinární klinika HANZA s. r. o.: 739 164 703

MVDr. Dalibor Sova - SOVAvet: 739 720 660

Klinika HK Vet v Hradci Králové: 495 514 512